Zettlex Hakkında

Zettlex merkezi Cambridge, Birleşik Krallık’ta olan küresel bir teknoloji şirketidir. Zettlex dünyanın en iyi sensör mühendislerinden ikisi tarafından kurulmuştur; Mark Howard ve Dr. Darran Kreit. Misyonumuz şudur:

Müşterilerimiz tarafından zorlu ortamlarda konum ve hızın ölçülmesi için dünyanın en iyi sensörlerini sağlayan şirket olarak bilinmek.

Zettlex’in yeni nesil sensörleri benzersiz, temassız bir teknoloji kullanır ve mutlak endüktif kodlayıcılar olarak değerlendirilebilir. Fizik yönünden temelde bir transförmatöre benzerdir ama geleneksel endüktif sensörlerdeki çok yer kaplayan sargılar yerine baskı devreler kullanır. Bu sayede, teması, rulmanları, hassas parçaları olmayan, bakım, uğraş gerektirmeyen, yalnızca tüm gün boyunca, nerede olursa olsun doğru ölçümler yapan kompakt, doğru, hafif ama diğer yandan da sağlam konum sensörleri üretilir.

Zettlex teknolojisi hakkında daha fazla bilgi edinin

Zettlex Encoders

Müşterilerimiz OEM’ler ve endüstri, savunma, uzay, motor sporları, tıp, petrol ve gaz sektörlerindem sistem entegratörleridir. Zorlu ortamlarda aşırı sıcaklıklar, darbe, titreşim, elektromanyetik parazit, yüksek hızlar, sıvıya batırılma, agresif kimyasallar veya potansiyel olarak patlayıcı ortamları içerir.

Zettlex sensörler lineer, döner (tek ya da çoklu dönüş), eğri-lineer, 2D ve 3D olmak üzere çok çeşitli şekil ve boyutlarda sağlanır. Konum ölçümü ayrıca eğim, ağırlık, basınç, titreşim, gerginlik ve akışın ölçümüne de imkan verir.

Zettlex, elektronik sensör tasarımı ve üretimi konularında ISO-9001 onaylıdır.

Web sitemizin Ürünler bölümünde sunduğumuz ürünlerin küçük bir kısmını bulabilirsiniz.  Aradığınızı bulamazsanız lütfen [email protected] adresinden bizimle temasa geçin.